Jeigu turėčiau milijoną, būčiau laimingas

Vieni milijonieriai yra laimingi, kiti – nelaimingi. Daugybė žmonių, kuriems priklauso nedaug žemiškųjų turtų, jaučiasi laimingi, kiti – ne.

Turtai patys savaime neatneša laimės. Kita vertus, jie jos ir neatbaido. Nūnai daugybė žmonių bando nusipirkti laimę, pirkdami daiktus – gero vaizdo televizorių, naujausią automobilį, garsių dizainerių drabužius, sodybą užmiestyje. Tačiau laimės negalima nusipirkti ar įgyti tokiu būdu.
Laimės karalystė yra jūsų mintyse ir jausmuose. Per daug žmonių tiki tuo, kad laimę gali atnešti kokie nors dirbtiniai dalykai.
Tiesa sakant, laimė – tai psichinė ir dvasinė būsena. Paaukštinimas tarnyboje ar išorinė šlovė nesuteiks laimės. Būsite  stiprūs, linksmi ir laimingi tada, kai perprasite dieviškosios tvarkos ir teisingo elgesio dėsnius, užkoduotus pasąmonėje, ir išmoksite taikyti šiuos principus kiekvienam gyvenimo atvejui.
Žmogus, kurį apninka mintys apie baimę, nerimą, pyktį, neapykantą ir nesėkmes, jaučiasi prislėgtas ir nelaimingas. Įsidėmėkite – jūsų gyvenimas priklauso nuo to, kas dedasi jūsų galvoje.
Laimės nenupirksi už jokius pasaulio pinigus. Vieni milijonieriai yra laimingi, kiti – nelaimingi. Daugybė žmonių, kuriems priklauso nedaug žemiškųjų turtų, jaučiasi laimingi, kiti – ne.
Laimę suteikia dvasios ramybė. Galvokite apie ramybę, savitvardą, saugumą, Dievo pagalbą ir savo sieloje užauginsite laimės derlių.
Nėra jokių kliūčių į laimę. Išoriniai dalykai nėra priežastiniai. Tai padariniai, o ne priežastys. Vadovaukitės tiktai vidiniu kuriamuoju principu. Jūsų mintis yra priežastis, o nauja priežastis duoda naujų rezultatų. Rinkitės laimę!

Ištrauka iš knygos „Jūsų pasąmonės galia“
Joseph Murphy