Du procentai laimėtojų

Ar žinote, kad daugelis žmonių nesugeba atskirti noro nuo tikėjimo.

Jie niekada nežengs šešių žingsnių, kurie padėtų išnaudoti protą ir taip įgyvendinti savo troškimus.
1. Dauguma žmonių eina per gyvenimą paprasčiausia norėdami. Jų norai nepastovūs tarsi vėjas. Jie neturi galios kam nors suteikti apčiuopiamą pavidalą. Taip savo kelionę baigia 70 procentų žmonių.
2. Kur kas mažesnis procentas žmonių savo norus paverčia troškimais. Jie nuolat nori to paties dalyko, bet jų pastangos tuo ir baigiasi. Šitaip elgiasi 10 procentų žmonių.
3. Dar mažiau žmonių savo norus ir troškimus pakylėja iki vilčių. Jie retsykiais išdrįsta įsivaizduoti, jog tai, ko nori, galėtų turėti. Suskaičiuota, kad šitaip gyvena 8 procentai žmonių.
4. Dar mažesnis būrys tas viltis paverčia tikėjimu. Jie tiki, jog tai, ko jiems norisi, iš tikrųjų įvyks. Tokių žmonių yra 6 procentai.
5. Dar mažiau žmonių savo norus, troškimus ir viltis išgrynina į tikėjimą, tada į deginantį troškimą ir galop į viso gyvenimo siekį. Jų yra 4 procentai.
6. Galiausiai tik vienas kitas žengia du paskutinius žingsnius, parengia svajonės įgyvendinimo planą ir neabejodamas sėkme jį vykdo. Jų veiksmai remiasi teigiama dvasine nuostata.Tokių atkakliųjų yra tik 2 procentai.
Būtent šie žmonės yra tikrieji vedliai visuose gyvenimo keliuose. Jie pasikliauja savo proto galia ir naudojasi ja siekdami užsibrėžto tikslo. Kai žengsite šį žingsnį, žodis „neįmanoma“ jums nebeteks prasmės. Viskas bus įmanoma , todėl turėsite tai, ko norite.

Ištrauka iš knygos „Napoleono Hillo raktai į sėkmę“.