Vanduo – gyvybės šaltinis

Jis maitina augmeniją ir gyvūnus, o 75% mūsų kūno sudaro taip pat vanduo. Nuo seno vanduo buvo laikomas paprasta, bet drauge ir mistine substancija.
Senųjų kultūrų mitologijoje, folklore vandeniui buvo skiriamas svarbiausias vaidmuo – jis buvo sveikatos bei klestėjimo šaltinis.
Ne mažiau senoviniai bei simboliniai yra ir magnetai. Jų stebuklinga jėga buvo naudojama Senovės Egipte, Graikijoje, Romoje ir Kinijoje. Magnetais buvo gydomos moteriškos ligos, regėjimo sutrikimai bei žaizdos. Du šimtai metų prieš mūsų erą graikų gydytojas Galenas negalėjo atsidžiaugti magnetų valomosiomis savybėmis. Mūsų eros II a. persų gydytojas Ali Abasas naudojo magnetus podagrai ir raumenų traukuliams gydyti. Garsusis XVII a. šveicarų gydytojas Paracelsas magnetais gydė išvaržą ir geltę bei sakė, kad magnetas – paslapčių karalius.
Apsivalymas šiandien
Rafinuoto maisto, įvairių vaistų, parfumerijos bei visokiausių valomųjų priemonių vartojimas mūsų dienomis pasiekė apogėjų, todėl galima drąsiai teigti, kad tai žaloja tūkstančių žmonių gyvenimus bei sveikatą. Šie chemikalai stabdo jutimo organų veiklą, spartina senėjimo procesą, trukdo žmogui sėkmingai spręsti gyvenimiškas problemas.    Šiuolaikinėje rinkoje esančiose maisto produktuose yra daugiau negu 3000 įvairių sintetinių medžiagų, vandenyje jų yra daugiau nei 1000. Kaip išvalyti organizmą nuo šių chemikalų?
„Bendram organizmo valymui niekas nepadeda geriau negu kasdienis magnetinio vandens vartojimas. Magnetinis vanduo atgaivina organizmą, palaiko autonominę nervų sistemą ir išvalo šlakus“.
Profesorius Holger Hannemann, „Magnetic Therapy“.
Šiandien rinka perpildyta įvairių aparatų ir produktų, „žadančių“ gaminti aktyvuotą ar prisotintą vandenį, tačiau magnetas – šiuo metu pigiausia ir labiausiai prieinama technologija, leidžianti pasiekti šį tikslą!
Kaip veikia magnetizmas?
Vanduo ežeruose ir upėse natūraliai veikiami ir prisotinti Žemės magnetinio lauko, – vanduo gaivus ir aktyvus. Pramonėje perdirbamas vanduo praranda magnetines savybes, tampa kietas ir inertinis. Kai vanduo yra veikiamas magnetų, atstatoma jo natūrali energija ir balansas.
Vandens įmagnetinimas keičia jo chemines ir fizines charakteristikas: tankį, virimo temperatūrą, elektros laidumą, klampumą. Tuo metu įmagnetinami vandenilio jonai ir vandenyje ištirpę mineralai. Šis įmagnetinimas laikinai skaido vandens molekules ir mineralus, todėl vanduo tampa minkštesnis, įgauna geresnių skonio savybių. Kai magnetiniai laukai teisingai subalansuoti (atsižvelgiant į jų poliariškumą, jėgą ir dažnį), jie veikia gydant ligas, malšinant skausmą ir kuriant bendrą savijautą. Įmagnetinto vandens magnetinis laukas veikia kiekvieną ląstelę, pagreitindamas ląstelių apsikeitimą jonais, tai spartina jų aprūpinimą deguonimi. Šis procesas labai svarbus gyjant organizmo audiniams ir vykstant jų regeneracijai.
Tokio vandens vartojimas gerina nervų sistemos ir inkstų darbą, gydo podagrą, padeda išvengti nutukimo bei tolina senėjimą. Vandens vartojimas – paprasčiausias terapinis būdas atstatyti rūgščių balansą organizme. Geriant vandenį 15 min. prieš valgį, galima pašalinti virškinimo sutrikimus.
Daugybė eksperimentų parodė, kad magnetinis vanduo stimuliuoja fermentų aktyvumą, taip gerindamas virškinimą bei medžiagų apykaitą. Fermentai turi stebuklingą savybę paversti visas maisto makromolekules mikroelementais, kuriuos organizmas lengviau absorbuoja. Fermentai taip pat padeda skaidyti ir išvalyti šlakus.
Vanduo ir moteris
Moters organizmas visomis vystymosi stadijomis bei poreikiais visiškai skiriasi nuo vyro organizmo. Dėl glaudaus ir intymaus ryšio su gamtos ritmais moters organizmui reikia ypatingo dėmesio, todėl naudoti natūralias terapijos ir gamtos priemones – natūrali moteriai mintis.
Labiausiai paplitęs moteriškas negalavimas – rytinis pykinimas ir negalavimai nėštumo metu, taip pat priešmenstruacinis sindromas – visos moterys žino, kas yra pilvo skausmas. „Gyvasis“ vanduo gali padėti išvengti ir vieno, ir kito. Moterys, kurias kamuoja rytinis pykinimas, praranda apetitą, nenori nei valgyti, nei gerti. Taip jos sukelia organizmo dehidraciją, kuri tik apsunkina jų ir būsimų vaikų sveikatą. Nors paprastą vandenį sunku išlaikyti organizme, jūs maloniai nustebsite, koks yra įmagnetinto vandens skonis. „Gyvasis“ vanduo padeda sumažinti skausmingus ir nemalonius pojūčius ryte bei pagerina vaiko sveikatą. Toks vanduo taip pat apsaugo nuo rūgščių ardomojo poveikio, atsirandančio dėl didelio laisvųjų radikalų kiekio.
„Gyvasis“ vanduo efektyviai didina deguonies kiekį kraujyje, tai gerina metabolizmo funkcijas bei pagerina virškinimą. Deguonies trūkumas kraujyje sukelia rūgšties atliekų padidėjimą organizme, todėl moteris pykina ir jos blogai jaučiasi rytais. Įvairios bakterijos greitai plinta rūgščioje aplinkoje, tačiau žūsta atmosferoje, kurioje gausu deguonies.    „Gyvasis“ vanduo iš tiesų padės jums palaikyti puikią savo ir vaiko sveikatą. Mažas „gyvojo“ vandens šarmingumas daro jį minkštą ir skanų, o tai labai svarbu, kada viskas atrodo negardu. Taigi jūs ne tik išlaikysite organizme pakankamą kiekį vandens, bet pagerinsite apetitą ir savijautą. O „gyvojo“ vandens savybės, galinčios numalšinti skausmą ir įrodytos atliekant eksperimentus su sergančiais artritu, padės jums atsikratyti priešmenstruacinių skausmų!
Geriausias būdas prisotinti vandenį magnetinės energijos – naudoti magnetinį sveikatos puodelį!