Su Džok gydymo metodika

Žmogaus kūnas – mažytė, gerai suderinta visatos gyvybės forma, kuri kaip vientisas nepriklausomas reiškinys turi visa, ko reikia gyvybei ir sveikatai palaikyti.
,,Su“ – plaštaka, ,,Džok“ – pėda. Su Džok terapija – tai gydymo būdas, sukurtas Pietų Korėjos mokslininko profesoriaus Park Jae Woo, kai stimuliuojami plaštakos ir pėdos taškai. Tai gydymo būdas, iš esmės papildęs tradicinę adatų terapiją.
Profesorius – sumanus labai dvasingas ir nesavanaudiškas žmogus. Nuolat įtemptai dirbdamas, jis trokšta padėti žmonėms, padaryti juos laimingesnius, stengiasi jiems įteigti mintį, jog šie yra mylimi. Žinios, kurias mums perteikia toks žmogus, – didžios žinios.
Iki šiol nebuvo tokio gydymo būdo, kurį būtų galima taip lengvai įvaldyti ir gauti tokį gerą ir greitą rezultatą. Kiekvienas žmogus turi žinoti, kaip efektyviau pagerinti savo sveikatą, kad ligai „užklupus“ galėtų padėti sau ir kitiems.
Plaštakų ir pėdų paviršiuje yra biologiškai aktyvių taškų, atitinkančių tam tikrus viso kūno organus ir dalis. Tuos taškus dirginant juntamas ryškus gydomasis ir profilaktinis poveikis. Plaštakų ir pėdų taškai išsidėstę tam tikra griežta tvarka ir atspindi sumažintą anatominę viso organizmo sandarą. Tarp kūno organų ir juos atitinkančių taškų yra nuolatinis ryšys. Prasidėjus ligai, „signalinė“ banga iš pažeistos kūno dalies arba organo nukreipiama į atitinkamą tašką ir jį sudirgina – taškas tampa skaudamas. Stimuliuojant tokį tašką, sukyla banga, kuri aktyviai veikia nesveiką organą ir jį gydo. Vaikštant, bėgiojant, dirbant darbą rankomis taškai natūraliai masažuojami, tai apsaugo kūną nuo ligų, todėl visiems žinoma, kad geriausi vaistai – judėjimas ir darbas.
Kai natūralaus taškų ir zonų masažo nepakanka, žmogus gali nusilpti ir susirgti. Tuomet tikslus, kryptingas taškų stimuliavimas paprastai duoda gerų rezultatų.
Norėdamas išlikti sveikas ar tiesiog profilaktiškai Su Džok terapija gali naudotis kiekvienas žmogus, specialus medicininis pasirengimas jam nereikalingas. Todėl Su Džok terapija taip greitai rado šalininkų yra paplitusi daugelyje šalių.
Susidūręs su sunkumais, žmogus dažnai ieško išeities, aktyviai kovoja ir nugali. Per paskutinius metus buvo užfiksuota daug klinikinių stebėjimų, kai žmonės nugalėdavo ligą taikydami Su Džok gydymo metodus. Dalis iš jų aprašyti knygose „Su Džok kiekvienam“, „Su Džok sėklų terapija“ ir kt.
Gydytojai konstatuoja, jog atsiranda pakitimų, kurių nebuvo, gydytojai užfiksuoja rezultatus, o tai akivaizdūs įrodymai, kad terapija ne tik visiškai natūrali, bet ir tikrai veiksminga.
Įvertinkite patys Su Džok terapijos privalumus:
*LABAI EFEKTYVU. Teisingai naudojant šį terapijos būdą jau po kelių minučių pastebimas ryškus sveikatos pagerėjimas.
*VISIŠKAI SAUGU. Ši gydymo sistema sukurta ne žmogaus (žmogus tik atrado ją), o pačios Gamtos, todėl ją naudoti ypač saugu. Taškų stimuliavimas gydo ir padeda pasveikti. Neteisingai stimuliuodami taškus niekuomet nepakenksime žmogui – tiesiog tai bus neveiksminga.
*UNIVERSALU. Naudojant Su Džok  terapiją galima gydyti visas kūno dalis, kiekvieną organą, kiekvieną sąnarį.
*KIEKVIENAM PRIEINAMA. Su Džok terapijos privalumas – nieko nereikia išmokti ir įsiminti. Pakanka vieną kartą suprasti, kaip veikia šis metodas, kad vėliau galėtumei juo naudotis visą gyvenimą.
*PAPRASTA NAUDOTIS. Jūsų rankos ir žinios – visada su jumis, todėl gydymui reikalingą instrumentą jūs visuomet lengvai rasite.
Su Džok terapija – tai ne tik gydymo metodika, bet ir būdas, padedantis įsisavinti pagrindinius gyvenimo dėsnius, susiejant klasikinį Vakarų mokslą su ilgus amžius kauptomis Rytų medicinos žiniomis.