Liapko aplikatorių galimybės

Ieškodami mus supančiame pasaulyje sveikatos šaltinių, dažnai pamirštame, kad pagrindiniai rezervai, reikalingi įveikti bet kokį negalavimą, yra mumyse. Žmogaus organizmas turi daug natūralių išteklių, kurie gali padėti išsaugoti sveikatą arba ją atstatyti. Tuo mes įsitikiname kaskart naudodami Liapko aplikatorių ,,Kilimėlis“. Mažiems ir didelėms, jauniems ir garbaus amžiaus žmonėms aplikatorius padės grąžinti sveikatą, suteiks jėgų ir energijos, sustiprins kūną ir sielą . Liapko produkcija sertifikuota pagal pasaulinius kokybės standartus, yra pelniusi daugybę diplomų bei apdovanojimų. Liapko aplikatorius pasaulyje neturi analogų: unikalus savo daugiafunkciniu poveikiu, veikimo stiprumu, efektyvumu, konstrukcijos paprastumu. Gauti rezultatai įkvėpia naudoti jį kasdien!
Aplikatoriaus sandara ir veikimas
Liapko aplikatorius – tai elastinga guminė plokštelė, kurioje įtvirtintos (tam tikra tvarka ir atstumu viena nuo kitos) metalinės adatelės.
Pritaikius originalias technologijas, aplikatoriaus adatos gaminamos iš žmogaus organizmui svarbių metalų (vario, geležies) ir padengiamos cinku, sidabru, nikeliu arba visai niekuo nedengiamos. Kai kurios adatos dengiamos metalo sluoksniu taip, kad nedengtas liktų tik adatos smaigalis. Tai būtina, siekiant, kad adatoms liečiantis su oda ant jų paviršiaus susidarytų elektrinės taškinės srovės, sustiprinančios mechaninį odos dirginimą.
Galvaninės srovės susidaro ir tarp adatų iš skirtingų metalų, tai irgi sustiprina aplikatoriaus poveikį.
Aplikatorius, sąveikaudamas su oda, per ją veikia organizme vykstančius procesus.
Jau labai seniai pastebėta, kad vidinių organų veikla ir odos paviršiaus jautrumas yra glaudžiai susieti. Tai organo–nervo–odos sąveika arba, turinti grįžtamąjį ryšį, – odos–nervo–organo. Tada, kai vieno ar kito organo veikla sutrinka, odos paviršiaus (zonos) taškai tampa jautrūs ir skausmingi juos liečiant. Bet jautrumas iš karto dingsta, kai tik organas vėl pradeda funkcionuoti normaliai. Bet koks odos taškų dirginimas, stimuliavimas, badymas veikia teigiamai organizmą: nors ligos požymiai dar nepasireiškė, ji jau gydoma mūsų pačių organizmo pastangomis. Tai visiškai atitinka Rytų medicinos principus – gydyti priežastį, o ne ligą.
Naudojant aplikatorių, vyksta daug sudėtingų reakcijų, todėl suaktyvėja kraujotaka, pagreitėja medžiagų apykaita, organizme išsiskiria biologiškai aktyvios medžiagos – endorfinai, kurie veikia nuskausminamai ir reguliuoja bendrą žmogaus savijautą, vidinės energijos pusiausvyrą. Atliekant procedūrą, žmogus atsipalaiduoja, sumažėja skausmas, kūną užlieja maloni šiluma… Visa tai patvirtina, kad į aplikatoriaus poveikį organizmas reaguoja teigiamai ir jame vykstantys procesai padeda atstatyti darnų organų funkcionavimą.
Kodėl jo poveikis stiprus?
Stiprų gydomąjį poveikį lemia aplikatoriaus sandara – maksimalus jo dydis ir atstumai tarp adatėlių.
Liapko „Kilimėlis“ didelis, todėl vienu metu veikia didelį odos plotą, dėl to greičiau atpalaiduojami raumenys, didesniame plote nepertraukiamai stimuliuojami akupunktūriniai (biologiškai aktyvūs) taškai. Visa tai sąlygoja procedūros efektyvumą.
Dydžiausias adatų žingsnis (atstumas tarp adatų) – 7,0 mm, todėl galima giliau, vadinasi, ir stipriau veikti aplikuojamą zoną. Visos adatėlės vienu metu kontaktuoja su dideliu odos plotu, t.y. įduriama į daugelį odos taškų, nepažeidžiant odos paviršiaus. Akupunktūrinis poveikis sustiprinamas galvaniniu efektu, kai tarp adatėlių iš skirtingų metalų ir ant jų ašmenų susidaro daugybė fizinių ir cheminių reiškinių, būdingų veikiant elektros srovei. Galvanizavimas gerina medžiagų apykaitą, nervų impulsų pralaidumą, mažina odos jautrumą skausmui.