Sėkmė – puikus tikslas

Klestintys asmenys niekada neišvengs apkalbų. Visada atsiras žmonių, kurie piktinsis, kad turtai susikraunami išnaudojant kitus. Tačiau sėkmė pasiekiama tik ypatingų pastangų dėka, kartais tų pastangų reikia tiek, kad dauguma žmonių nesiryžta.

   Žmonėms dažniausia mažai naudos atneša pinigai, kurių patys neuždirbo. Argi neskaitėte apie laimėjusius loterijose, kurie visiškai nusigyveno prabėgus vos keleriems metams po netikėtos sėkmės aplankymo? Arba apie didelių turtų paveldėtojus, pasinėrusius į linksmybių liūną ir tapusius alkoholio arba azartinių žaidimų aukomis?
Kartu su sėkme įgyto turto vertė yra ta, kad čia glūdi ir pamokos, kurias viso to siekdami išmokote. Stengdamiesi praturtėti suprasite, kad sėkmė aplanko tik todėl, kad pasiryžote būti nepaprastai atsakingi ir darbe, ir versle.
Dauguma žmonių nėra linkę dėl užsibrėžto tikslo aukotis taip, kaip iš tikrųjų reikėtų. Jei jums vis dėlto pasisektų suklestėti ir aplinkiniams pasiūlytumėte tokiu pat būdu įveikti tas pačias kliūtis, sutiktų tik vienas kitas.
Bet būtent šie žmonės jums yra patys reikalingiausi. Jų pagalba neįkainojama, kur kas svarbesnė ir vertingesnė už pastangas tų, kuriuos tenkina maži dalykai. Šie žmonėms taps jums be galo reikalingi, nes nebijos atsakomybės ir ant savo pečių užkraus dalį jūsų naštos.    Turite būti pasirengę už šias paslaugas jiems dosniai atsilyginti. Tokie žmonės supranta, kad jiems mokama už kokybišką darbą ir palaikymą.
Jei milijonai žmonių stengiasi pragyventi iš atlyginimo, kuris jiems mokamas, vadinasi, jų vienintelis tikslas – išsaugoti turimą darbą.
    Jie yra ten, kur yra, daro tai, ką daro, ir tik todėl, kad patys nustojo svajoti.