Mintys, kurias verta prisiminti

Galvokite ir planuokite savarankiškai, atsiplėškite nuo tradicinių metodų. Būkite tikri, kad visada galima rasti atsakymą ir išeitį iš bet kokios keblios padėties.

1. Psichinė prievarta, arba persistengimas, išduoda nerimą ir baimę, kurie užblokuoja kelius vidiniams atsakymams. Skubos darbas -šuniui ant uodegos.
2. Kai išlaisvinate vaizduotę ir įsileidžiate idėją, pasąmonė imasi darbo ir įgyvendina jūsų mintį.
3. Galvokite ir planuokite savarankiškai, atsiplėškite nuo tradicinių metodų. Būkite tikri, kad visada galima rasti atsakymą ir išeitį iš bet kokios keblios padėties.
4. Per daug nesirūpinkite, kaip plaka jūsų širdis, kaip kvėpuoja jūsų plaučiai ar kaip dirba bet kuris kitas jūsų kūno organas. Tvirtai pasitikėkite  savo pasąmone ir nuolat sakykite, kad jus lydi Dievo apvaizda.
5. Jeigu jausitės sveiki, tai ir būsite sveiki, jeigu jausitės turtingi, tai ir būsite turtingi. Kaip jaučiatės?
6. Vaizduotė – tai pats didžiausias jūsų gebėjimas. Įsivaizduokite, kas yra gražu ir ką galima minėti geru žodžiu. Jūs esate toks, kokį save įsivaizduojate.
7. Pasinėrę į snaudulį, išvengsite sąmonės ir pasąmonės konflikto. Prieš užmigdami keletą kartų įsivaizduokite, kaip išsipildo jūsų troškimas. Miegokite ramiai ir prabuskite su šypsena.

Ištrauka iš knygos „Jūsų pasąmonės galia“
Joseph Murphy.