Nesusitikinėk su vedusiu vyru

Susitikinėti su vedusiais (ar nepasiekiamais) vyrais yra ne tik akivaizdus laiko gaišimas, bet ir negarbingas, kvailas poelgis.
Tai kodėl daigybė moterų šitaip elgiasi? Vienos mano, kad tai yra geriau negu apskritai su niekuo nesimatyti, kitoms pats neteisėtumas ir pavojus (slapti pasimatymai viešbučiuose) suteikia žavesio bei malonumo, o trečios viliasi, kad vieną dieną vyrai paliks savo žmonas dėl jų.

Visos šios moterys kenčia dėl to, kad menkai save vertina, antraip kodėl užsibrėžia pasiekti taip mažai? Tai gal verta sumokėti psichoterapeutui keletą dešimčių litų už valandą, kad išsiaiškintum, kodėl taip save menkini.
Dauguma su vedusiu vyru bendraujančių moterų visą laiką laukia, kol jis išsiskirs. Data stumdoma nuo Kalėdų iki Naujųjų metų, o paskui iki Velykų, dar vėliau – iki gegužės arba vasaros švenčių. Tu sėdi prie telefono tikėdamasi, kad jo žmona su vaikais išėjo aplankyti tėvų, ir jis gali su tavimi praleisti valandą ar dvi. O per Valentino dieną, savo jubiliejų ar žmonos gimtadienį jis negali su tavimi susitikti, tuomet lieji ašaras. Tu visada esi antroje vietoje. Iš pradžių nestinga pažadų ir puikaus sekso. Romanui baigiantis verki ant peties savo draugėms ir trokšti jo žmonos mirties.
Iš mūsų užuojautos nesulauksi. Susitikinėti su vedusiais vyrais negarbinga, tai visiškai prieštarauja blaiviam protui. Mes neimame to, kas ne mūsų. Mes nesusitikinėjame su vedusiais vyrais, nes kris mūsų reputacija, ir niekas neprileis mūsų prie savo vyrų ar vaikinų.
Jei sutikai vedusį vyrą, dėl kurio pametei galvą, mokykis savitvardos. Jeigu jis turi viską, ko troškai, būk jam draugė ir tikėkis, kad išsiskirs. Turi sau pasakyti, kad kur nors gyvena toks pat, kaip jis, bet nevedęs vyras, ir jis skirtas tau. Turėtum pasinerti į darbus, vaikščioti į vakarėlius, atsakyti į skelbimus arba pati juos rašyti, prašyti draugų tau surasti draugą. Nesėdėk rankas sudėjusi. Pradėk sportuoti, eik į klubus, parodas. Niekada nenuobodžiauk svajodama apie jį, nes gali baigtis tuo, kad neištvėrusi imsi daryti tai, apie galvoji.
Draugauti su vedusiu vyru yra lengva todėl, kad gali fantazuoti apie tai, jog ateityje jis bus tavo. Tai gali skambėti kaip pamokslas, tačiau pakartosime, jog susitikinėdama su vedusiu vyru niekada neturėsi ramybės. Net jeigu jis paliks žmoną, argi ves būtinai tave?
Tavo gyvenimas neatsidurs ant bedugnės krašto dėl vyriškio! Arba vyras gali būti tavo ir tave mylėti, arba jis jau ,,paimtas“, taigi nekurk su juo jokių romantiškų planų. Tu turi savo gyvenimą.
Vedę vyrai kartais išsiskiria su žmonomis ir veda merginą, su kuria slapčia susitikinėjo. Bet tokių santuokų procentas labai mažas. Ar nori pabandyti ištraukti sėkmingą bilietuką? Tik bilietuko kaina ar ne per didelė?

Ištrauka iš Ellen Fein ir Sherrie Schneider knygos „Patarimai“.