Moterys negali būti be vyrų

įsivaizduokite, kad vieną dieną pasaulyje nebeliko vyrų.
Nuo tu laikų, kai Dievas sutvėrė pasaulį, moteris ir vyras buvo visada kartu.
Ar tai tiesa, kad moteris gali pakeisti meilę vyrui į meilę ir švelnumą vaikams?
Įsivaizduokite, kad vieną dieną pasaulyje nebeliktų vyrų, ir moterys liktų su savo vaikais, draugėmis ir darbais. Ką gi, šaunu! Pagaliau gyvensime taip, kaip svajojome: skaitysime knygas, lankysime parodas, susitikinėsime su draugėmis. Noriu ir einu į kirpyklą, noriu – į soliariumą, į kiną.
Viena diena, kita, trečia…
Būti patraukliai? O kam?! Dėl savęs? Dėl vaikų? Suprantama, bet reikia nueiti į parduotuvę, vėliau pagaminti pietus, pažiūrėti serialą… Dėl to visiškai nebūtina šukuosena, nes vaikams jų mama ir taip gražiausia pasaulyje, draugės mus pažįsta nuo vaikystės, todėl žiūri į mus kitokiomis akimis. Aplinkiniai? Jiems mes nerūpime, nes kiekviena turi savų rūpesčių ir užsiėmimų. Konkurencijos neliko, nes neliko konkurencijos objekto.
Ką gi mes matome? Ištuštėjo sporto salės, nuobodžiauja kirpėjos ir makiažo meistrės… Ir tik kavinių ir maisto parduotuvių darbuotojos pluša kaip niekada. O ką gi daugiau daryti? Kaip pajusti dėmesį, malonumą, kaip pasijusti reikšminga?
Bet juk galima puikiai leisti laiką su vaikais, su draugėmis, galų gale pasinerti į darbą! Taip, galima, ir reikia taip daryti, kai tavo gyvenimo traukinukas išvyksta iš vienos stotelės „Meilė“ į kitą.
Tai laikas, skirtas sau, savo grožiui ir mintims. Ir kai ateis laikas traukinukui atvykti, jūs tapsite geidžiamiausia moterimi savo išrinktajam. Dėl to buvo verta padirbėti.
Ar gali kas pakeisti deginančio žvilgsnio svaigulį, šiltas ir stiprias mylimo rankas, tvirtą petį šalia, kai pati sau atrodai maža mergaičiukė šalia pačio reikšmingiausio vyro pasaulyje.
Apie daugybę kitų ne mažiau reikšmingų ir nepakartojamų pojūčių nerašysime, nes kiekviena moteris žino, kaip svarbu jaustis reikalingai ir būti mylimai tam vieninteliam, galbūt visai netobulam, bet tokiam artimam -savo gyvenimo vyrui.
Moterys gal ir gali laimingai gyventi be vyrų, bet tik ne ilgai!