Moters seksualumas – ne vien tik estetinis žavesys

Jau nuo senų laikų tarp moterų buvo stipri konkurencija, ir klausimas, kaip moteriai būti pranašesne už kitas, buvo tikrai aktualus visais laikais.

Estetinė moters išvaizda niekada nebuvo laikoma pagrindiniu moters patrauklumo ženklu. Visai kas kita – seksualinis šarmas. Senovės Rytuose didikų žmonos smarkiai konkuravo tarpusavyje, ir  turėjo sudėti visas savo jėgas, norint patenkinti savo valdovą taip, kad jis kuo dažniau kviestųsi pas save. Nors tai ir skamba gana keistai, tačiau nuo to priklausė moters statusas ir pagarba. Haremo moterys turėjo būti nuostabios meilužės, norėdamos užsitikrinti pagarbą ir įgyti pranašumą prieš kitas moteris. Jos turėjo rūpintis ne tik savo išvaizda, bet seksualine sveikata. Norėdamos užtikrinti, kad savo valdovui  tikrai įstengs suteikti nepakartojamą malonumą, jos turėjo praktikuotis ir naudojo nefritinius kiaušinius, kurie padėjo sustiprinti vaginalinius raumenis ir sustiprinti pojūčius lytinių santykių metu. Senovės Rytų moterys tikrai išmanė meilės meną, ir nieko nuostabaus, kad nefritiniai kiaušiniai išliko populiarūs ir iki mūsų dienų.

Kas yra nefritiniai kiaušiniai ?

Tai – nedideli kiaušinio formos vaginaliniai masažuokliai, padedantys treniruoti makšties raumenis.  Šiuos masažuoklius labai paprasta naudoti – jų yra kelių skirtingų dydžių, taigi, treniruoti raumenis galima palaipsniui, pradedant  didžiausio skersmens masažuokliu, ir baigiant mažiausiuoju. Nefritiniai masažuokliai buvo naudojami Senovės Rytų moterų, o šiandien jie vis dar naudojami ir dėl to, kad juos rekomenduoja ginekologai.

Kodėl verta naudoti nefritinius kiaušinius?

Visų pirma, jie padės palaikyti gerą raumenų tonusą, padidins pojūčius lytinių santykių metu, sustiprinsferomonų išsiskyrimą, o tai, be abejo, turi įtakos moters patrauklumui priešingos lyties atstovams.  Taip pat nefritiniai masažuokliai gali užkirsti kelią prolapsui (dubens organų slinkimui), kas tikrai aktualu gimdžiusioms moterims, moterims po menopauzės ar po atliktos histerektomijos. Kai kurios moterys skundžiasi sumažėjusiu lytiniu  potraukiu ar makšties sausumu lytinių santykių metu. Nefritiniai kiaušiniai padeda kovoti ir su šiomis problemomis, ir kiekviena moteris gali džiaugtis lytinių santykių teikiamais malonumais. Moterys, išbandžiusiosnefritinius masažuoklius, prisipažįsta, kad tai ne tik padeda pagerinti lytinį gyvenimą, bet ir ramina, padeda atsipalaiduoti ir mažina stresą.

Kaip naudoti nefritinius kiaušinius?

Yra daugybė pratimų, kuriuos galima atlikti su šiais masažuokliais. Juos galima įsidėti į makštį ir tiesiog vaikščioti arba atlikti vaginalinių raumenų įtempimo ir atpalaidavimo pratimus.

Šiandien konkurencija tarp moterų vis dar išliko, ir, nors ji nėra tokia atvira kaip Senovės Rytuose, tačiau vis dėlto moterims tenka konkuruoti tarpusavyje: kiekviena trokšta būti puikia meiluže, kuri vyrui būti vienintelė. Taigi, visos moterys turėtų rūpintis savo seksualumu, o nefritiniai kiaušiniai gali užtikrinti, kad tai pavyks padaryti be didesnių pastangų. Reguliariai skirkite laiko mankštai su nefritiniais kiaušiniais, ir mėgaukitės  dar stipresniais pojūčiais miegamajame! Mankšta tikrai neužims daug laiko, o rezultatai gali būti tiesiog stulbinantys.