Tu ir darbas. Galimybės.

Daugybė galimybių tiesiog praslysta pro šalį, nes žmonės paprasčiausiai nepasirodo ten, kur galėtų tas galimybes pačiupti.

„Aštuoniasdešimt procentų sėkmės sudaro pasirodymas tarp žmonių“.
Daugybė galimybių tiesiog praslysta pro šalį, nes žmonės paprasčiausiai nepasirodo ten, kur galėtų tas galimybes pačiupti. Jeigu tave kas nors pakvietė – eik. Eik ir pabendrauk su žmonėmis. Paieškok kitų svajotojų. Pažiūrėk, gal gali jiems padėti. Atsargiai ir  ramiai sužinok, ar jie galėtų padėti tau.
DIRBK
„Tinginystė – tai ne kas kita, kaip įprotis ilsėtis, dar nespėjus pavargti“.
Sėkmę lemia ne tai, ką žmogus planuoja nuveikti, o tai, ką iš tikrųjų daro. Kasdien ką nors padaryk dėl savo svajonės. Netgi jei turi kitą darbą ir daugybę įsipareigojimų, skirk jai bent septynias valandas per savaitę. Vadovaudamasis užsibrėžtais uždaviniais, skirk laiko tiems mažiems veiksmų žingsneliams.
Nenorėk būtinai būti pats geriausias. Pasitikėk savimi ir tiesiog pradėk veikti. Rezultatai patys atsiras.
Kada (kokiu laiku) esi kūrybiškiausias, energingiausias?
Išnaudok šį brangų laiką, susikurk tinkamą aplinką, kad darbas būtų kuo produktyvesnis(Benjamin J. Stein, 1994).
Padaryk viską, ką manai esant reikalinga. Būk atkaklus. Nenuleisk rankų. Jei reikia, pasinaudok kitų pagalba. Dirbdamas vardan savo svajonės patirsi didžiausią pasitenkinimą.
PADARYK DAUGIAU, NEGU IŠ TAVĘS TIKIMASI
* Dirbk šypsodamasis.
* Stenkis kiek gali ir šypsokis.
Žmonės tą pastebės, o darbas eisis geriau.
BUS BAISU
Būk pasirengęs bijoti. Tikriausiai teks rizikuoti. Tačiau tas, kuris numato pavojų ir surizikuoja, bijos lygiai taip pat, kaip ir tas, kuris nerizikuoja visai.
Bet kuriuo atveju jausiesi nejaukiai. Turi suprasti, kad baimė – būtina sėkmės dalis, ir neleisti jai tavęs sugniuždyti.
KARTAIS NIEKO NEIŠEIS
Kelias į sėkmę gali daug pareikalauti – gal atsiras daug kliūčių, gal daug kuo nusivilsi, patirsi nemažai stresų. Net ir tie žmonės, kuriems labai sekasi, besiekdami svajonių suklumpa ir klysta.
Tačiau atsikelia ir eina toliau.
Ramiai ir greitai mokykis iš savo klaidų, pataisyk, ką gali, ir judėk pirmyn.

Ištraukos iš knygos „Tavo kelias į sėkmę“
Raimonda Mikatavage