Apie mus

Atsiprašime dėl svetainės atnaujinimo darbų.

Informacija el. paštu:  jelena@rytuzenklai.lt

 

 

Interneto svetainė „Rytų ženklai“ įkurta 2005 m. Ši svetainė sukurta tam, kad kievienas iš mūsų galėtų rūpintis savo sveikata ir gerove naudodamas rytų šalių išmintį.
Remiantis rytų medicina ne tik puikiai gydomos ligos, bet ir skatinama jų išvengti ateityje, nes sveikata rytų medicinoje tai ne tik ligos simptomų nebuvimas. Sveikata rytų medicinoje pirmiausia suprantama kaip puiki savijauta, žvali nuotaika, vidinis pasitenkinimas ir dvasinė ramybė.
Dabar kiekvienas turi galimybę išlikti dvasiškai ir fiziškai stiprus tiek, kiek laiko ir dėmesio sugeba skirti savo sveikatos priežiūrai. Internetas praplėtė žmogaus galimybes gauti ir naudoti informaciją iš viso pasaulio. Geros mintys, saikingumas ir informacija, kuria visada galime pasinaudoti, leidžia įsitikinti, kad gyvenimo kokybė priklauso tik nuo mūsų pačių – nuo mūsų pastangų, ryžto ir tikėjimo. Svetainės “Rytų ženklai“ kolektyvas linki Jums ir Jūsų šeimoms sveikatos ir primena žinomo daktaro Liapko žodžius:
„Taip jau susiklostė, kad dažniausiai savo tikslus ir pareigas patikime kitiems žmonėms. Pavyzdžiui, gydytojo tikslas – išgydyti žmogų, jo pareiga – gydyti teisingai, efektyviai ir racionaliai. Bet taip galima samprotauti tuomet, jeigu jus gydo geras specialistas geroje klinikoje“.
Rūpinimasis sveikata – mūsų pačių pareiga.
Internetinėje parduotuvėje www.rytuzenklai.lt Jūs rasite įvairių priemonių, sukurtų pagal rytų medicinos tradicijas, kurios teigiamai veikia žmogaus organizmą, padeda kovoti su ligomis, yra paprastos ir malonios naudoti.

Mieli pirkėjai, prašome Jūsų nepatingėti ir palikti atsiliepimus  apie mūsų parduotuvėje įsigytas prekes. Jūsų atsiliepimai padės mums tobulėti ir plėsti prekių bei priemonių asortimentą.
Su pagarbadirektorė Jelena Ovčinikova